Responsywna strona Kasho.plStrona internetowa KASHO.PL, wykonana jest w tej technologii responsywnej.
Sama dostosowuje się do wielkości ekranu, na którym jest przeglądana.

Monitor, laptop, tablet lub smartfon, niezależnie od urządzenia, każdy będzie w stanie poznać nasze produkty bez żadnych przeszkód! Strona Kasho.pl potrafi automatycznie zmienić w razie potrzeby nawigację serwisu, tak by była łatwiejsza w obsłudze na przykład na małych ekranach. Responsywna strona dostosowuje także wielkość czcionek, odstępy, obrazki i wszystkie pozostałe elementy layoutu.

Ułatwia to nawigacje oraz zwiększa czytelność.

 

  

Zarejestruj swoje Kasho

Zarejestruj swoje Kasho w naszym systemie. Otrzymasz rabat na usługę serwisową. Przejdź do formularza rejestracji. Ważne informacje będziemy przesyłali na Twój adres e-mail.

Kasho Finder

Wyszukaj nożyczki dla siebie! Krok po kroku, wybierając najważniejsze parametry oraz pożądane cechy, znajdziesz swój wymarzony model. Skorzystaj z naszego systemu Kasho Finder.

Blisko Ciebie

Najważniejsze informacje techniczne oraz najnowsze modele naszych nożyczek wraz z aktualnym cennikiem. Możesz ściągnąć na swój komputer zawsze aktualny katalog Kasho.

Zasady konserwacji

Nożyczki KASHO są precyzyjnymi narzędziami dla profesjonalistów, należy je używać i o nie dbać w sposób należyty takim produktom. Zapoznaj się z podstawowymi zasadami konserwacji Twoich nożyczek.

CHOOSE SMART,  CHOOSE WELL,  CHOOSE KASHO

Uważaj na podróbki

Często trafiają się styliści, którzy nieświadomie nabyli fałszywe nożyczki Kasho. Aby nie zostać ofiarą podrabiania, prosimy o zapoznanie się z informacjami, dotyczącymi Zasad Zakupu nożyczek Kasho.

Zasady serwisowania

Prawidłowe ostrzenie oraz konserwacja Twoich nożyczek Kasho jest gwarancją zachowania ich jak najwyższej jakości i niezawodności przez wiele lat. Zalecamy stosowanie Zasad Serwisowania Kasho.

Zadzwoń do nas

Masz pytania, chcesz dowiedzieć się więcej? Nie zwlekaj - zadzwoń do nas:

Dołącz do nas